کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر - (2349)(New - 2022)

کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر | لیست قیمت روز و خرید مستقیم ، مناسب تر از نمایندگی شهرستان ها

کولر گازی بوش ۲۰۲۲

بروزرسانی قیمت در

عبارات کلیدی: فروش ویژه کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر - لیست قیمت کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر - نمایندگی کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر - خرید کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر - ارزانترین: کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر - ارسال (کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر) به تهران، کرج، دماوند، اصفهان، شیراز یک روزه می باشد.

کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر | بروز رسانی چهارشنبه, 03 مرداد 1403 ساعت 08:23:49.

 

کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر | کد کالا:  082349

xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW◅ و کم مصرف با گرید A+++

xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) با گرید A+++ یکی از بهترین xکولر گازی های موجود در بانه می باشد.xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG)،فین طلایی،برد دی سی اینورتر NEW◅ و... با قیمتی عالی می باشد، در هنگام خرید xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) به این نکات توجه فرمایید همچنین قیمت xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) به روز می باشد و برای اصلاعات بیشتر با کارشناسان فروشگاه xکولر بانه ایرانیان تماس بگیرید .
xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW◅ و کم مصرف با گرید A+++ و برد اینورتر NEW◅

 xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW◅ و کم مصرف با گرید A+++

یکی از پرفروش ترین و متنوع ترین محصولات ال جی COLERSARA.IR (LG) سیستم های تهویه مطبوع است که با بیش از 12 میلیون دستگاه تولید سالانه و با در اختیار داشتن حدود 20% از کل بازار برترین سازنده جهانی این محصول در دنیا می باشد. xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) کم مصرف با فناوری و تکنولوژی اسکن کردن هوشمند مکان ، وجود یا عدم وجود استفادەکنندەگان در مکان را شناسایی میکند و بر پایە وجودی ان هوای خنک را منتشر میکند و میزان خنکی را تنظیم میدهداصول استراتژیک ال جی COLERSARA.IR (LG) در زمینه تولید xکولرهای گازی با تکیه بر عوامل تعیین کننده ای همچون: تکنولوژی برتر، کیفیت تضمین شده،بهینه سازی درجهت کاهش هزینه ها، جهانی بودن و بازاریابی مؤثر و فروش بیشتر می باشند. xکولر گازی کم مصرف ال جی COLERSARA.IR (LG) یکی از xکولر گازی هایی است که دارای یک سری قابلیت ها می باشد یکی از این امکانات دارای قابلیت دمای سرد و گرم است. با استفاده از این ویژگی گرم و سرد با کیفیت بالا می توانید برای تمام فواصل از این دو قابلیت ویژه استفاده کنید.این xکولر گازی دیواری اینورتر NEW◅ ال جی COLERSARA.IR (LG) ارزشمند یا بهتر بگوییم xکولر گازی ها در یک واحد به نام ظرفیت مشترک هستند.به این معنا که برای هر متراژی ظرفیت مناسب همان متراژ باید انتخاب شود.در انتخاب ظرفیت xکولر گازی اسپلیت ها موادی دخیل هستند که در هنگام خرید xکولر گازی اینورتر NEW◅ ال جی COLERSARA.IR (LG) باید در نظر گرفت.متراژ محل مورد نظر ، ارتفاع سقف و تعداد پنجره ها از جمله این موارد است.

 

xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) از دستگاه‌های تهویه هوای باکیفیت عرضه‌شده در بازار است که می‌تواند در دو حالت سرمایش و گرمایش استفاده شود. xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) کم مصرف با کمپرسور اینورتر NEW◅ و گاز مبرد R410a دارای رده انرژی A +++ تا موتور دستگاه بتواند با سرعت متغیر کار کرده و مصرف انرژی برق را تا میزان 73% کاهش دهد، با قدرت پرتاب باد 20 متری در ظرفیت می باشد. در xکولر گازی حرکت پره ها در 4 جهت اتاق و چرخش کامل جریان هوا در 6 جهت عمودی و 5 جهت افقی فضای داخل را به سرعت و با پرتاب باد 20 متر خنک می کند. xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW◅ با استفاده از فیلترهای سه گانه، ضد ویروس و آلرژی و فیلتر پلاسمستر هوای داخل اتاق را کاملا تصویه می کند این xکولر گازی که از چندین لایه فیلترمی باشد که نوع فیلترهای استفاده شده با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا را از بین می برد و طی مدت 60 دقیقه بطور کامل محیط را بوزدایی نموده و به نوعی هوا را تصفیه می کند و در ضمن اجسام موجود در فضا را نیز استریل می کند تا سلامت شما و عزیزانتان کاملا حفظ گردد. xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) با استفاده از تکنولوژی جدید فن (skew fan) و حداقل لرزش کمپرسور به کمترین سطح صدای دستگاه دست یافته است این قابلیت یکی از دیگر ویژگیهای xکولر گازی بیگ اینورتر NEW◅ مدل 2018 می باشد این xکولر گازی با داشتن رده مصرف انرژی A +++ بسیار کم مصرف بوده و در کشور ما به دلیل بالا بودن نرخ انرژی جزو محبوب‌ترین xکولرهای گازی به شمار می‌رود. xکولرگازی ال جی COLERSARA.IR (LG) مناسب برای استفاده در فضاهای مسکونی با متراژ حداکثر 110 متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر 80 متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا 60 متر مربع می باشد (تمامی متراژهای پیشنهادی برای ارتفاع سقف استاندارد 2.8 متر و شرایط ساختمانی نرمال می باشد. بدیهی است که وجود آیتم هایی مانند پنجره های بزرگ و آفتاب خور، حضور وسایلی که کارکرد آن ها تولید گرما کند، تعداد افراد حاضر در اتاق بیشتر از 4 نفر، و ... باعث تغییر در متراژهای پیشنهادی می شود).xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) بیگ اینورتر NEW◅ دارای ۵ سال گارانتی کمپرسور و ۱۸ ماه گارانتی سایر قطعات همراه با ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان همراه با ۵ متر لوله رایگان می باشد. حال اگه قصد خرید xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) بانه را دارید می توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی xکولر بانه ایرانیان تماس گرفته با قیمت ارزان xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) خود را خریداری کنید.

 

فروشگاه اینترنتی xکولر بانه ایرانیان تماس گرفته با قیمت ارزان xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) خود را خریداری کنید.

 

سیستم اینورتر NEW◅ xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG)
 

در xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) کم با گذشت زمان و هنگامی که دمای محیط زیاد شد، کمپرسور روتاری دوباره شروع به کار می‌کند. در این xکولرها تنها دو حالت برای کمپرسور و موتور وجود دارد: یا روشن است یا خاموش ،که خوشبختانه این مشکل در xکولر گازی 2018 ال جی COLERSARA.IR (LG) به خاطر برد اینورتر NEW◅ یا همان دی سی اینورتر NEW◅ رفع شده استکه این برد اجازه خاموش شدن به کمپرسور را نمی دهد و باعث می شود که کمپرسور در همان حالت بدون هیچ مصرف برقی کار کند و نیاز به خاموش شدن xکولر گازی نداشته باشد،این عمل باعث می شود که xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) کم مصرف برق کمتری نسبت به xکولر گازی های دیگر موجود باشد. در جدید ترین مدل xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) 2018 برد اینورتر NEW◅ برق مصرفی را تا 73% کاهش داده که به این نوع xکولر گازی های دی سی اینورتر NEW◅ با مصرف A+++ می گویند.بهتر است شما در هنگام خرید xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) بانه به این نکته توجه داشته باشید. همین موضوع باعث معروف شدن xکولرهای اینورتر NEW◅ شده‌است.

 

خرید xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) بانه به این نکته توجه داشته باشید. همین موضوع باعث معروف شدن xکولرهای اینورتر NEW◅ شده‌است.

 

 خنک کنندگی سریع xکولر گازی اینورتر NEW◅ بانه

 

یکی از خصوصیات این xکولر میتوان به قدرت سردکنندگی سریع ان اشاره کرد پس دیگر نیازی نیست بری خنک کنندگی سریع دمای اتاق مدت ها منتظر ماند. به لطف تکنولوژی فست کول در کمترین زمان ممکن دمای اتاق را به حد دلخواه خود برسانید. این عمل باعث خنک کنندگی سریع و پرتاب باد بیشتری می شود که با استفاده از کمپرسور xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) کم مصرف انجام می گیرد به طوری که کمپرسور در لحظات اول با آخرین توان خود کار کرده تا دمای اتاق به حد معین برسد و بعد از این فرایند xکولر گازی در حالت راحت قرار گرفته و دمای اتاق را به حالت دلخواه شما می رساند ،همچنین این ویژگی هوای خنک تولید شده را به صورت مساوی در داخل اتاق پراکنده می نماید و بهینه فقط در عرض 3 دقیقه همه جا را خنک می کند.لازم به ذکر است که نوع کمپرسور و موتور xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) تاثیر بسزایی در این فرایند دارد که ما برای آسان کاری برای خرید xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) مقالاتی را در قسمت وبلاگ در مورد کمپرسور و گاز مبرد xکولر گازی تهیه نموده ایم.

 

خرید xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) مقالاتی را در قسمت وبلاگ در مورد کمپرسور و گاز مبرد xکولر گازی تهیه نموده ایم.

 ویژگی اسمارت xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG)
 

ویژگی اسمارت اسکن برداری در xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW◅ وی با استفادە از اشعەماورائ بنفش و با ثبت گرمای بدن انسان های حاضر در مکان که امکان تشخیص موقعیت مکانی فرد در محل را دارد هر ۲۰دقیقە یکبار نفرات موجود در محیط را میسنجد و در حالتی کە کسی در مکان موجود نباشد. xکولر گازی ال‌جی کم مصرف به وسیله اسکن هوشمند خود عدم حضور شخص در محیط را تشخیص داده و به حالت دور فن پایین باز می‌گردد و بدین صورت از اتلاف مصرف انرژی جلوگیری به عمل می‌آورد.xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW◅ با کم کردن خنکای باد در هر ۲۰دقیقە یک درجە دمای محیط را کنترل و جهت پرتاب باد را به بهترین شکل ممکن تنظیم نماید که با این کار ا این تکنولوژی در مصرف انرژی تا 13 درصد صرفه جویی میشود، که با این کار xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) در رده کم مصرف ترین xکولر گازی های موجود در بازار شده است زیرا به دلیل کمپرسور اینورتر NEW◅ ال جی COLERSARA.IR (LG) که تا 60% در مصرفه برق صرفه جویی می کند که کلا این xکولر گازی 73% در مصرف برق صرفه جویی می کند.

 

 زیرا به دلیل کمپرسور اینورتر NEW◅ ال جی COLERSARA.IR (LG) که تا 60% در مصرفه برق صرفه جویی می کند که کلا این xکولر گازی 73% در مصرف برق صرفه جویی می کند.

 

فیلتر ضد باکتری و تمیز کننده هوا xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG)
 

شمامی توانید با استفاده از این xکولر گازی اینورتر NEW◅ اجنرال که دارای قابلیت فلتیر ضد بلاکتری می باشد. که این امکان را به شما می دهد که شما بتوانید با با خیال آسوده از این قابلیت استفاده کنید.فیلتر پلاس مستر آیونایزر در xکولرهای 12000 ال‌جی با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه باعث از بین رفتن ذرات ریز معلق در هوا، میکروی و باکتری‌ها و ذرات آلرژی‌زا می‌شود. به علاوه، پرده‌ها و مبلمان منزل را هم یونیزه می‌کند تا در محیطی کاملا سالم و امن تنفس کنید. فیلتر 3M هم به عنوان یک لایه‌ی مکمل در از بین بردن باکتری‌های موجود در فضا عمل می‌کند. همچنین xکولر گازی سرد و گرم ال جی COLERSARA.IR (LG) دارای قابلیت تمیز کننده خودکار پلاسمستر میباشد.این سیستم باکتری ها و بوهای نامطبوع را از حذف خواهد کرد.همچنین برای حفظ کارایی و بهره وری فیلتر xکولرگازی باید هر چند وقت یکبار تمیز شود. شما میتوانید برای بالابردن راندمان xکولرگازی هر یک ماه یکبار فیلتر xکولر گازی را جدا کرده و تمیز کنید. پس حتما بعد از خرید xکولر گازی اجنرال به فکر سرویس کردن xکولر گازی باشید.

 

 xکولرگازی هر یک ماه یکبار فیلتر xکولر گازی را جدا کرده و تمیز کنید. پس حتما بعد از خرید xکولر گازی اجنرال به فکر سرویس کردن xکولر گازی باشید.

 

پرتاب باد تا 20 متر xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG)
 

معمولا فروشندگان xکولر گازی بانه از عددی بر حسب متر استفاده می‌کنند و درست‌اش هم همین است. مثلا گفته می‌شود پرتاب باد این xکولر 10 متر است و آن یکی تا 20 متر پرتاب باد دارد. مسلم است که پرتاب باد بیشتر به معنی بهتر بودن xکولر است. سعی کنید xکولری با حداقل پرتاب باد 10 متر تهیه کنید. برخی از مدل‌های جدید فناوری‌هایی را به کار گرفته‌اند که باد را تنها در جهتی که کاربر نشسته‌است هدایت می‌کند و زمانی که کسی درون اتاق نباشد، قدرت را به حداقل می‌رسانند تا برق کمتری مصرف شود.xکولر گازی اسپیلت ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW◅ با بکار گیری فن بولوور قوی در قسمت پنل دستگاه، قدرت پرتاب باد تا 20 متر را دارا می باشد.این میزان پرتاب باد فضای بسیار خوب و خنکی را برای کاربر ایجاد میکند.قابل توجه شما مشتریان عزیز کثیف بودن فیلتر های یونیت داخلی و حتی گاز مبرد xکولر گازی بر کم شدن قدرت پرتاب باد xکولر گازی تاثیر دارد پس در بازده ی زمانی مشخص xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) خود را سرویس کنید.همینطور قدرت هوای خروجی این اسپلیت ال جی COLERSARA.IR (LG) میزان خنک کنندگی فوق العاده بالایی را برای شما به ارمغان می آورد.داشتن قدرت پرتاب باد بالا و قابلیت هوش مصنوعی و همینطور داشتن ریموت کنترل ساده و کاربردی هم از عوامل مهم دیگری است که می تواند در انتخاب و خرید xکولر گازی بانه موثر باشد.

 

 

 ریموت کنترل ساده و کاربردی هم از عوامل مهم دیگری است که می تواند در انتخاب و خرید xکولر گازی بانه موثر باشد.

 

جریان هوای 4 طرفه xکولر گازی اینورتر NEW◅

 

شبکه های داخل یونیت داخلی xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) کم مصرف باعث می شود که هوای بیرون آمده از پنل به چهار طرف توضیع شده به طوری که به صورت یکسان در فضای مورد نظر را خنک می کند و نیاز نیست برای خنک شدن حتما روبروی xکولر گازی بایستید.وجود کمپرسور با تکنولوژی جدید و همچنین داشتن استاندارد TUF در xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW◅ نظیر منجر به صرفه جویی بسیار عالی در مصرف انرژی و همچنین خنک کنندگی سریع و پرتاب پر قدرت باد در مصافت بیشتر شده است. از BTU در محاسبات هوادهی گرمایشی و سرمایشی استفاده می شود. BTU/H که حرف H آخر مخفف کلمه Hour به معنی ساعت هست در بیان توان سیستم های خنک کننده و گرم کننده استفاده می شود. مثلا وقتی می گویند این xکولر گازی است یعنی BTU توان سرمایشی دارد.

 

سیستم های خنک کننده و گرم کننده استفاده می شود. مثلا وقتی می گویند این xکولر گازی است یعنی BTU توان سرمایشی دارد.

 

فین های طلایی xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) بانه

 

یکی از عواملی که باعث کاهش کارکرد و طول عمر xکولرها میشود زنگ ضدگی و همچنین فرسایش قسمت های مختلف xکولر گازی اینورتر NEW◅ ال جی COLERSARA.IR (LG) می شود.کمپرسور xکولرهای کم مصرف ال جی COLERSARA.IR (LG) طوری ساخته شده‌ که می‌تواند در مناطق استوایی و حاره‌ای که گرمای هوا بسیار شدید است کمپرسور ویژه مناطق گرمسیر قادر به تأمین هوای تازه و مطبوع در دمای بالای محیط بیرون تا ۴۵ درجه سلسیوس است عملکرد درستی داشته‌باشد. xکولر گازی و اسپلیت اینورتر NEW◅ ال جی COLERSARA.IR (LG) در قسمت یونیت خارجی دستگاه (کندانسور) با بکارکیری پره (فین) هایی که با یک لایه اپوکسی طلایی رنگ پوشانیده شده اند، مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند و شما می توانید به مدت چندیتن سال از این قابلیت استفاده کنید. این امر باعث تبادل گرمایی عالی در مدت زمان طولانی برای کندانسورخواهد شد.

 

 

شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند و شما می توانید به مدت چندیتن سال از این قابلیت استفاده کنید. این امر باعث تبادل گرمایی عالی

 

گاز خنک کننده R410a xکولر گازی بانه

 

در جدیدترین مدل xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) از گاز R410a استفاده شده است که برای کارایی بیشتر و کارآمد تری طراحی شده اند،از آنجایی که می توان حرارت بیشتری را جذب و رها کند ممپرسور xکولر گازی شما می تواند هوای خنک تری را به فضای داخل اتاق برساند همچنین بروز فرسودگی xکولر گازی به دلیل گرمایشی بیش از حد کاهش می یابد.

بنابراین کمپرسور های قدیمی که در آن گاز R22 به کار رفته است همچنین با فشار بالاتری کار کرده و مقاومت چندانی در مقابل گرمای بیش از حد کمپرسور ندارد، در حالی که برعکس در مدل های جدید xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) کم مصرف احتمال ترک برداشتن یا سوختن کمپرسور خیلی کمتر است که شما مشتریان جهت خرید xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) باید در این مورد خیلی مثمم باشید.

 

xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) کم مصرف احتمال ترک برداشتن یا سوختن کمپرسور خیلی کمتر است که شما مشتریان جهت خرید xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) باید در این مورد خیلی مثمم باشید.

 

حوالت خواب xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) بانه
 

 

در هنگام روشن بودن صدای بسیار کمی از این xکولرها شنیده می‌شود که آن‌ها را برای خواب شبانه ایده‌آل می‌کند.xکولرهای گازی معمولا هوا و هوای سرد و خشک را به اتاق شما می کشد. این هوای سرد می تواند اجزای بدن شما، از جمله پوست، گلو، دهان و بسیاری از نقاط دیگر بدن شما را خشک کند. بسیاری از مشکلات سلامتی وجود دارد که می تواند ناشی از این وضعیت باشد. بعد از خواب در دمای اتاق بسیار سرد، ممکن است گلو درد داشته باشید، حالت خواب عمیق که در xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW◅ به کار رفته با راهکاری هوشمندانه، مکان دلچسبی را برای خواب شبانه‌تان فراهم می‌کند. ا(در مدل های سرد و گرم) با فشردن دکمه sleep بر روی کنترل از راه دور در حالی که دستگاه روی حالت سرد و یا اتوماتیک قرار دارد، دستگاه به طور خودکار دما را (در حالت سرما) در دو ساعت اول در هر ساعت 1 درجه افزایش و (در حالت گرما) 1 درجه سانتی گراد کاهش می دهد و پس از آن دما به مدت 5 ساعت ثابت باقی می ماند و بعد خاموش می شود. این حالت باعث صرفه جویی در هزینه و احساس خوشایند تری در هنگام شب خواهد شد.مثلا شما می توانید این تایمر را طوری تنظیم نمایید تا در هنگام شب که شما خابیده اید xکولر به طور خودکار روشن شود.

 

خوشایند تری در هنگام شب خواهد شد.مثلا شما می توانید این تایمر را طوری تنظیم نمایید تا در هنگام شب که شما خابیده اید xکولر به طور خودکار روشن شود.

 

حالت کم صدا xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW◅

 

xکولری بخرید که صدای کمتری تولید کند. کم‌صداتر بودن باعث می‌شود هنگام مهمانی یا مهم‌تر از آن در حین خواب، محیط آرامی داشته باشید و از از آن آرامش بگیرید. چطور می‌توان فهمید چه xکولری کم‌صداتر است؟این مشخصه تحت عنوان صدای xکولر در واحد دسی بل (db) در کاتالوگ محصول آورده شده است. هر چه که این عدد کمتر باشد میزان صدای کمتری را خواهد داشت. xکولر های گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW◅ با صدای خروجی کمتر از ۵۰db را میتوان جزو xکولر های گازی تقریباً بی صدا نامید. xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) با بهره گیری از تکنولوژی BLDC در موتور فن دستگاه و همچنین پره های مورب در بلور فن باعث کاهش سطح صدا تا ۱۹ دسی بل گردیده است.

 

 

 xکولر های گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW◅ با صدای خروجی کمتر از ۵۰db را میتوان جزو xکولر های گازی تقریباً بی صدا نامید. xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) با بهره گیری از تکنولوژی BLDC در موتور فن دستگاه و همچنین پره های مورب در بلور فن باعث کاهش سطح صدا تا ۱۹ دسی بل گردیده است.

xکولر گازی بر حسب مساحت

 

یک اتاق 12 تا 15 مترمربع - 9000 هزار بی تی یو
چند اتاقه تا 22 متر مربع -12000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 25تا 35 مترمربع - 18000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 34 تا 75 مترمربع - 24000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 75 تا 100 متر مربع - هزار بی تی یو
فضای بزرگ 100 تا 130 متر مربع - 36000 هزار بی تی یو
فضای بزرگ 130 تا 150 متر مربع - 48000 هزار بی تی یو
فضای بزرگ 150 تا 170 متر مربع -60000 هزار بی تی یو

تلفن های تماس جهت خرید xکولر گازی الجی و اجنرال

09185183650

09189971525

09189971107

تلفن های تماس جهت خرید xکولر گازی الجی و اجنرال

توضیحات ساخت
کشور سازنده : کره
شرکت سازنده : LG
کشور منتاژ کننده : کره
سال ساخت : 2018
فروشگاه عرضه کننده : فروشگاه اینترنتی xکولر بانه ایرانیان
لوازم جانبی
ریموت کنترل :
دفترچه راهنما :
اقلام همراه xکولر گازی : کابل های اتصال،کنترل از راه دور،باطری مخصوص کنترل،دفترچه تلفن،5متر لوله رفت و برگشت
مشخصات کلی
تکنولوژی اینورتر NEW◅ :
رتبه انرژی : A+++
گاز خنک کننده : R410a
میزان سر و صدا : کم
نوع : اسپلیت
نوع آب و هوای سازگار : معتدل
ظرفیت ها
ظرفیت سرمایش (Btu/hr) :
ظرفیت گرمایش (Btu/hr) : :
سایر مشخصات
سرعت فن : 2سرعته
قابلیت اینورتر NEW◅ :
نصب قابل تغییر :
پنل قابل شست و شو :
فیلتر یون بوزدایی بادوام :
نمایشگر دما :
جریان هوا چند طرفه :
شروع به کار مجدد خودکار :
تنظیم خودکار جریان هوا :
قابلیت تنظیم سرعت :
طول سیم : 5 متر
ابعاد و وزن
ابعاد پنل داخلی (میلیمتر)(H/W/D) : 320x998x238
ابعاد پنل خارجی (میلیمتر)(H/W/D) : 650x830x320
وزن پنل داخلی : 28 کیلو گرم
وزن پنل خارجی : 82 کیلوگرم
سایر مشخصات محصول
مشخصات فیلترها : ضد باکتری ،قابل شستشو
حداکثر ظرفیت سرمایشی (Btu/h) :
حداکثر ظرفیت گرمایشی (Btu/h) :
اسکن هوشمند :
حالت خواب عمیق :
سیستم Auto restart :
سیستم صرفه جویی در مصرف انرژی (energy saving) :
نمایشگر جلوی پنل داخلی :
فیلتر ضد باکتری :
ولتاژ ورودی برق : 40W
تایمر خاموش : بله 24-Hour Timer
فیلتر هوا :
تایمر برنامه :
نوع موتور xکولر گازی : روتاری
موقعیت نصب دستگاه : دیواری

 

ادامه مطلب...
بروزرسانی قیمت در

عبارات کلیدی: فروش ویژه کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر - لیست قیمت کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر - نمایندگی کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر - خرید کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر - ارزانترین: کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر - ارسال (کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر) به تهران، کرج، دماوند، اصفهان، شیراز یک روزه می باشد.

نام و تعداد استان ها و شهرهای ایران (شماره تماس : 09185183650 - 0918997152 - 09189971107 )

 

ایران، متشکل از استان های متعددی است که وقتی در کنار یکدیگر قرار می گیرند، کشور ایران را تشکیل می دهند. هر استان، دارای بخش های کوچک تر دیگری نیز هست که به آن شهر، شهرستان، بخش و روستا می گویند. بر اساس آخرین تقسیمات کشوری در سال 1395، کشور ایران دارای 31 استان و 268 شهرستان است.

ردیف – نام استان – مرکز – شهرهای مهم

آذربایجان شرقی – تبریز – مراغه، مرند و میانه

آذربایجان غربی – ارومیه – خوی، میاندوآب و مهاباد

اردبیل – اردبیل – پارس‌آباد، مشگین‌شهر و خلخال

اصفهان – اصفهان – کاشان، خمینی‌شهر و نجف‌آباد

البرز – کرج – هشتگرد، نظرآباد و محمدشهر

ایلام – ایلام – ایوان، دهلران و آبدانان

بوشهر – بندر بوشهر – برازجان، بندر گناوه و خورموج

تهران – تهران – اسلام‌شهر، گلستان و قدس

چهارمحال و بختیاری – شهرکرد – بروجن، فرخ‌شهر و فارسان

خراسان جنوبی – بیرجند – قائن، فردوس و نهبندان

خراسان رضوی – مشهد – سبزوار، نیشابور و تربت حیدریه

خراسان شمالی – بجنورد – شیروان، اسفراین و گرمه جاجرم

خوزستان – – اهواز – دزفول، آبادان و خرمشهر

زنجان – زنجان – ابهر، خرمدره و قیدار

سمنان – – سمنان – شاهرود، دامغان و گرمسار

سیستان و بلوچستان – زاهدان – زابل، ایرانشهر و چابهار

فارس – شیراز – کازرون، جهرم، لار و مرودشت

قزوین – قزوین – تاکستان، الوند و اقبالیه

قم – قم – قنوات، جعفریه و کهک

کردستان – – سنندج – سقز، مریوان و بانه

کرمان – کرمان – سیرجان، رفسنجان و جیرفت

کرمانشاه – – کرمانشاه – اسلام‌آباد غرب، هرسین و کنگاور

کهگیلویه و بویراحمد – یاسوج – دوگنبدان، دهدشت و لیکک

گلستان – گرگان – – گنبد کاووس، علی‌آباد کتول و بندر ترکمن

گیلان – رشت – بندر انزلی، لاهیجان و لنگرود

لرستان – خرم‌آباد – بروجرد، دورود و کوهدشت

مازندران – – ساری – بابل، آمل و قائم‌شهر

مرکزی – اراک – ساوه، خمین و محلات

هرمزگان – – بندرعباس – – میناب، دهبارز و بندر لنگه

همدان – همدان – ملایر، نهاوند و تویسرکان

یزد – یزد – میبد، اردکان و بافق


 

 

 

اردبيل

اردبيل

اردبيل

اصلاندوز

اردبيل

آبي بيگلو

اردبيل

بيله سوار

اردبيل

پارس آباد

اردبيل

تازه كند

اردبيل

تازه كندانگوت

اردبيل

جعفرآباد

اردبيل

خلخال

اردبيل

رضي

اردبيل

سرعين

اردبيل

عنبران

اردبيل

فخرآباد

اردبيل

كلور

اردبيل

كوراييم

اردبيل

گرمي

اردبيل

گيوي

اردبيل

لاهرود

اردبيل

مرادلو

اردبيل

مشگين شهر

اردبيل

نمين

اردبيل

نير

اردبيل

هشتجين

اردبيل

هير

اصفهان

ابريشم

اصفهان

ابوزيدآباد

اصفهان

اردستان

اصفهان

اژيه

اصفهان

اصفهان

اصفهان

افوس

اصفهان

انارك

اصفهان

ايمانشهر

اصفهان

آران وبيدگل

اصفهان

بادرود

اصفهان

باغ بهادران

اصفهان

بافران

اصفهان

برزك

اصفهان

برف انبار

اصفهان

بوئين ومياندشت

اصفهان

بهاران شهر

اصفهان

بهارستان

اصفهان

پيربكران

اصفهان

تودشك

اصفهان

تيران

اصفهان

جندق

اصفهان

جوزدان

اصفهان

جوشقان وكامو

اصفهان

چادگان

اصفهان

چرمهين

اصفهان

چمگردان

اصفهان

حبيب آباد

اصفهان

حسن آباد

اصفهان

حنا

اصفهان

خالدآباد

اصفهان

خميني شهر

اصفهان

خوانسار

اصفهان

خور

اصفهان

خوراسگان

اصفهان

خورزوق

اصفهان

داران

اصفهان

دامنه

اصفهان

درچه پياز

اصفهان

دستگرد

اصفهان

دولت آباد

اصفهان

دهاقان

اصفهان

دهق

اصفهان

ديزيچه

اصفهان

رزوه

اصفهان

رضوانشهر

اصفهان

زاينده رود

اصفهان

زرين شهر

اصفهان

زواره

اصفهان

زيباشهر

اصفهان

سده لنجان

اصفهان

سفيدشهر

اصفهان

سگزي

اصفهان

سميرم

اصفهان

شاپورآباد

اصفهان

شاهين شهر

اصفهان

شهرضا

اصفهان

طالخونچه

اصفهان

عسگران

اصفهان

علويچه

اصفهان

فرخي

اصفهان

فريدونشهر

اصفهان

فلاورجان

اصفهان

فولادشهر

اصفهان

قمصر

اصفهان

قهجاورستان

اصفهان

قهدريجان

اصفهان

كاشان

اصفهان

كركوند

اصفهان

كليشادوسودرجان

اصفهان

كمشچه

اصفهان

كمه

اصفهان

كوشك

اصفهان

كوهپايه

اصفهان

كهريزسنگ

اصفهان

گرگاب

اصفهان

گزبرخوار

اصفهان

گلپايگان

اصفهان

گلدشت

اصفهان

گلشن

اصفهان

گلشهر

اصفهان

گوگد

اصفهان

لاي بيد

اصفهان

مباركه

اصفهان

محمدآباد

اصفهان

مشكات

اصفهان

منظريه

اصفهان

مهاباد

اصفهان

ميمه

اصفهان

نائين

اصفهان

نجف آباد

اصفهان

نصرآباد

اصفهان

نطنز

اصفهان

نوش آباد

اصفهان

نياسر

اصفهان

نيك آباد

اصفهان

ورزنه

اصفهان

ورنامخواست

اصفهان

وزوان

اصفهان

ونك

اصفهان

هرند

البرز

اشتهارد

البرز

آسارا

البرز

تنكمان

البرز

چهارباغ

البرز

سيف آباد

البرز

شهرجديدهشتگرد

البرز

طالقان

البرز

كرج

البرز

كمال شهر

البرز

كوهسار

البرز

گرمدره

البرز

ماهدشت

البرز

محمدشهر

البرز

مشكين دشت

البرز

نظرآباد

البرز

هشتگرد

ايلام

اركواز

ايلام

ايلام

ايلام

ايوان

ايلام

آبدانان

ايلام

آسمان آباد

ايلام

بدره

ايلام

پهله

ايلام

توحيد

ايلام

چوار

ايلام

دره شهر

ايلام

دلگشا

ايلام

دهلران

ايلام

زرنه

ايلام

سراب باغ

ايلام

سرابله

ايلام

صالح آباد

ايلام

لومار

ايلام

مورموري

ايلام

موسيان

ايلام

مهران

ايلام

ميمه

آذربايجان شرقي

اسكو

آذربايجان شرقي

اهر

آذربايجان شرقي

ايلخچي

آذربايجان شرقي

آبش احمد

آذربايجان شرقي

آذرشهر

آذربايجان شرقي

آقكند

آذربايجان شرقي

باسمنج

آذربايجان شرقي

بخشايش

آذربايجان شرقي

بستان آباد

آذربايجان شرقي

بناب

آذربايجان شرقي

بناب جديد

آذربايجان شرقي

تبريز

آذربايجان شرقي

ترك

آذربايجان شرقي

تركمانچاي

آذربايجان شرقي

تسوج

آذربايجان شرقي

تيكمه داش

آذربايجان شرقي

جلفا

آذربايجان شرقي

خاروانا

آذربايجان شرقي

خامنه

آذربايجان شرقي

خراجو

آذربايجان شرقي

خسروشهر

آذربايجان شرقي

خمارلو

آذربايجان شرقي

خواجه

آذربايجان شرقي

دوزدوزان

آذربايجان شرقي

زرنق

آذربايجان شرقي

زنوز

آذربايجان شرقي

سراب

آذربايجان شرقي

سردرود

آذربايجان شرقي

سيس

آذربايجان شرقي

سيه رود

آذربايجان شرقي

شبستر

آذربايجان شرقي

شربيان

آذربايجان شرقي

شرفخانه

آذربايجان شرقي

شندآباد

آذربايجان شرقي

شهرجديدسهند

آذربايجان شرقي

صوفيان

آذربايجان شرقي

عجب شير

آذربايجان شرقي

قره آغاج

آذربايجان شرقي

كشكسراي

آذربايجان شرقي

كلوانق

آذربايجان شرقي

كليبر

آذربايجان شرقي

كوزه كنان

آذربايجان شرقي

گوگان

آذربايجان شرقي

ليلان

آذربايجان شرقي

مراغه

آذربايجان شرقي

مرند

آذربايجان شرقي

ملكان

آذربايجان شرقي

ممقان

آذربايجان شرقي

مهربان

آذربايجان شرقي

ميانه

آذربايجان شرقي

نظركهريزي

آذربايجان شرقي

وايقان

آذربايجان شرقي

ورزقان

آذربايجان شرقي

هاديشهر

آذربايجان شرقي

هريس

آذربايجان شرقي

هشترود

آذربايجان شرقي

هوراند

آذربايجان شرقي

يامچي

آذربايجان غربي

اروميه

آذربايجان غربي

اشنويه

آذربايجان غربي

ايواوغلي

آذربايجان غربي

آواجيق

آذربايجان غربي

باروق

آذربايجان غربي

بازرگان

آذربايجان غربي

بوكان

آذربايجان غربي

پلدشت

آذربايجان غربي

پيرانشهر

آذربايجان غربي

تازه شهر

آذربايجان غربي

تكاب

آذربايجان غربي

چهاربرج

آذربايجان غربي

خليفان

آذربايجان غربي

خوي

آذربايجان غربي

ديزج ديز

آذربايجان غربي

ربط

آذربايجان غربي

سردشت

آذربايجان غربي

سرو

آذربايجان غربي

سلماس

آذربايجان غربي

سيلوانه

آذربايجان غربي

سيمينه

آذربايجان غربي

سيه چشمه

آذربايجان غربي

شاهين دژ

آذربايجان غربي

شوط

آذربايجان غربي

فيرورق

آذربايجان غربي

قره ضياءالدين

آذربايجان غربي

قطور

آذربايجان غربي

قوشچي

آذربايجان غربي

كشاورز

آذربايجان غربي

گردكشانه

آذربايجان غربي

ماكو

آذربايجان غربي

محمديار

آذربايجان غربي

محمودآباد

آذربايجان غربي

مهاباد

آذربايجان غربي

مياندوآب

آذربايجان غربي

ميرآباد

آذربايجان غربي

نالوس

آذربايجان غربي

نقده

آذربايجان غربي

نوشين

بوشهر

امام حسن

بوشهر

انارستان

بوشهر

اهرم

بوشهر

آبپخش

بوشهر

آبدان

بوشهر

برازجان

بوشهر

بردخون

بوشهر

بردستان

بوشهر

بندردير

بوشهر

بندرديلم

بوشهر

بندرريگ

بوشهر

بندركنگان

بوشهر

بندرگناوه

بوشهر

بنك

بوشهر

بوشهر

بوشهر

تنگ ارم

بوشهر

جم

بوشهر

چغادك

بوشهر

خارك

بوشهر

خورموج

بوشهر

دالكي

بوشهر

دلوار

بوشهر

ريز

بوشهر

سعدآباد

بوشهر

سيراف

بوشهر

شبانكاره

بوشهر

شنبه

بوشهر

عسلويه

بوشهر

كاكي

بوشهر

كلمه

بوشهر

نخل تقي

بوشهر

وحدتيه

تهران

ارجمند

تهران

اسلامشهر

تهران

انديشه

تهران

آبسرد

تهران

آبعلي

تهران

باغستان

تهران

باقرشهر

تهران

بومهن

تهران

پاكدشت

تهران

پرديس

تهران

پيشوا

تهران

تجريش

تهران

تهران

تهران

جوادآباد

تهران

چهاردانگه

تهران

حسن آباد

تهران

دماوند

تهران

رباط كريم

تهران

رودهن

تهران

ري

تهران

شاهدشهر

تهران

شريف آباد

تهران

شهريار

تهران

صالح آباد

تهران

صباشهر

تهران

صفادشت

تهران

فردوسيه

تهران

فرون آباد

تهران

فشم

تهران

فيروزكوه

تهران

قدس

تهران

قرچك

تهران

كهريزك

تهران

كيلان

تهران

گلستان

تهران

لواسان

تهران

ملارد

تهران

نسيم شهر

تهران

نصيرآباد

تهران

وحيديه

تهران

ورامين

چهارمحال وبختياري

اردل

چهارمحال وبختياري

آلوني

چهارمحال وبختياري

باباحيدر

چهارمحال وبختياري

بروجن

چهارمحال وبختياري

بلداجي

چهارمحال وبختياري

بن

چهارمحال وبختياري

جونقان

چهارمحال وبختياري

چلگرد

چهارمحال وبختياري

سامان

چهارمحال وبختياري

سفيددشت

چهارمحال وبختياري

سودجان

چهارمحال وبختياري

سورشجان

چهارمحال وبختياري

شلمزار

چهارمحال وبختياري

شهركرد

چهارمحال وبختياري

طاقانك

چهارمحال وبختياري

فارسان

چهارمحال وبختياري

فرادنبه

چهارمحال وبختياري

فرخ شهر

چهارمحال وبختياري

كيان

چهارمحال وبختياري

گندمان

چهارمحال وبختياري

گهرو

چهارمحال وبختياري

لردگان

چهارمحال وبختياري

مال خليفه

چهارمحال وبختياري

ناغان

چهارمحال وبختياري

نافچ

چهارمحال وبختياري

نقنه

چهارمحال وبختياري

هفشجان

خراسان جنوبي

ارسك

خراسان جنوبي

اسديه

خراسان جنوبي

اسفدن

خراسان جنوبي

اسلاميه

خراسان جنوبي

آرين شهر

خراسان جنوبي

آيسك

خراسان جنوبي

بشرويه

خراسان جنوبي

بيرجند

خراسان جنوبي

حاجي آباد

خراسان جنوبي

خضري دشت بياض

خراسان جنوبي

خوسف

خراسان جنوبي

زهان

خراسان جنوبي

سرايان

خراسان جنوبي

سربيشه

خراسان جنوبي

سه قلعه

خراسان جنوبي

شوسف

خراسان جنوبي

طبس مسينا

خراسان جنوبي

فردوس

خراسان جنوبي

قائن

خراسان جنوبي

قهستان

خراسان جنوبي

گزيك

خراسان جنوبي

محمدشهر

خراسان جنوبي

مود

خراسان جنوبي

نهبندان

خراسان جنوبي

نيمبلوك

خراسان رضوي

احمدآبادصولت

خراسان رضوي

انابد

خراسان رضوي

باجگيران

خراسان رضوي

باخرز

خراسان رضوي

بار

خراسان رضوي

بايگ

خراسان رضوي

بجستان

خراسان رضوي

بردسكن

خراسان رضوي

بيدخت

خراسان رضوي

تايباد

خراسان رضوي

تربت جام

خراسان رضوي

تربت حيدريه

خراسان رضوي

جغتاي

خراسان رضوي

جنگل

خراسان رضوي

چاپشلو

خراسان رضوي

چكنه

خراسان رضوي

چناران

خراسان رضوي

خرو

خراسان رضوي

خليل آباد

خراسان رضوي

خواف

خراسان رضوي

داورزن

خراسان رضوي

درگز

خراسان رضوي

درود

خراسان رضوي

دولت آباد

خراسان رضوي

رباط سنگ

خراسان رضوي

رشتخوار

خراسان رضوي

رضويه

خراسان رضوي

روداب

خراسان رضوي

ريوش

خراسان رضوي

سبزوار

خراسان رضوي

سرخس

خراسان رضوي

سفيدسنگ

خراسان رضوي

سلامي

خراسان رضوي

سلطان آباد

خراسان رضوي

سنگان

خراسان رضوي

شادمهر

خراسان رضوي

شانديز

خراسان رضوي

ششتمد

خراسان رضوي

شهرآباد

خراسان رضوي

شهرزو

خراسان رضوي

صالح آباد

خراسان رضوي

طرقبه

خراسان رضوي

عشق آباد

خراسان رضوي

فرهادگرد

خراسان رضوي

فريمان

خراسان رضوي

فيروزه

خراسان رضوي

فيض آباد

خراسان رضوي

قاسم آباد

خراسان رضوي

قدمگاه

خراسان رضوي

قلندرآباد

خراسان رضوي

قوچان

خراسان رضوي

كاخك

خراسان رضوي

كاريز

خراسان رضوي

كاشمر

خراسان رضوي

كدكن

خراسان رضوي

كلات

خراسان رضوي

كندر

خراسان رضوي

گلمكان

خراسان رضوي

گناباد

خراسان رضوي

لطف آباد

خراسان رضوي

مزدآوند

خراسان رضوي

مشهد

خراسان رضوي

مشهدريزه

خراسان رضوي

ملك آباد

خراسان رضوي

نشتيفان

خراسان رضوي

نصرآباد

خراسان رضوي

نقاب

خراسان رضوي

نوخندان

خراسان رضوي

نيشابور

خراسان رضوي

نيل شهر

خراسان رضوي

همت آباد

خراسان رضوي

يونسي

خراسان شمالي

اسفراين

خراسان شمالي

ايور

خراسان شمالي

آشخانه

خراسان شمالي

بجنورد

خراسان شمالي

پيش قلعه

خراسان شمالي

تيتكانلو

خراسان شمالي

جاجرم

خراسان شمالي

حصارگرمخان

خراسان شمالي

درق

خراسان شمالي

راز

خراسان شمالي

سنخواست

خراسان شمالي

شوقان

خراسان شمالي

شيروان

خراسان شمالي

صفي آباد

خراسان شمالي

فاروج

خراسان شمالي

قاضي

خراسان شمالي

گرمه

خراسان شمالي

لوجلي

خوزستان

اروندكنار

خوزستان

الوان

خوزستان

اميديه

خوزستان

انديمشك

خوزستان

اهواز

خوزستان

ايذه

خوزستان

آبادان

خوزستان

آغاجاري

خوزستان

باغ ملك

خوزستان

بستان

خوزستان

بندرامام خميني

خوزستان

بندرماهشهر

خوزستان

بهبهان

خوزستان

تركالكي

خوزستان

جايزان

خوزستان

جنت مكان

خوزستان

چغاميش

خوزستان

چمران

خوزستان

چوئبده

خوزستان

حر

خوزستان

حسينيه

خوزستان

حمزه

خوزستان

حميديه

خوزستان

خرمشهر

خوزستان

دارخوين

خوزستان

دزآب

خوزستان

دزفول

خوزستان

دهدز

خوزستان

رامشير

خوزستان

رامهرمز

خوزستان

رفيع

خوزستان

زهره

خوزستان

سالند

خوزستان

سردشت

خوزستان

سماله

خوزستان

سوسنگرد

خوزستان

شادگان

خوزستان

شاوور

خوزستان

شرافت

خوزستان

شوش

خوزستان

شوشتر

خوزستان

شيبان

خوزستان

صالح شهر

خوزستان

صالح مشطط

خوزستان

صفي آباد

خوزستان

صيدون

خوزستان

قلعه تل

خوزستان

قلعه خواجه

خوزستان

گتوند

خوزستان

گوريه

خوزستان

لالي

خوزستان

مسجدسليمان

خوزستان

مشراگه

خوزستان

مقاومت

خوزستان

ملاثاني

خوزستان

ميانرود

خوزستان

ميداود

خوزستان

مينوشهر

خوزستان

ويس

خوزستان

هفتگل

خوزستان

هنديجان

خوزستان

هويزه

زنجان

ابهر

زنجان

ارمغانخانه

زنجان

آب بر

زنجان

چورزق

زنجان

حلب

زنجان

خرمدره

زنجان

دندي

زنجان

زرين آباد

زنجان

زرين رود

زنجان

زنجان

زنجان

سجاس

زنجان

سلطانيه

زنجان

سهرورد

زنجان

صائين قلعه

زنجان

قيدار

زنجان

گرماب

زنجان

ماه نشان

زنجان

هيدج

سمنان

اميريه

سمنان

ايوانكي

سمنان

آرادان

سمنان

بسطام

سمنان

بيارجمند

سمنان

دامغان

سمنان

درجزين

سمنان

ديباج

سمنان

سرخه

سمنان

سمنان

سمنان

شاهرود

سمنان

شهميرزاد

سمنان

كلاته خيج

سمنان

گرمسار

سمنان

مجن

سمنان

مهدي شهر

سمنان

ميامي

سيستان وبلوچستان

اديمي

سيستان وبلوچستان

اسپكه

سيستان وبلوچستان

ايرانشهر

سيستان وبلوچستان

بزمان

سيستان وبلوچستان

بمپور

سيستان وبلوچستان

بنت

سيستان وبلوچستان

بنجار

سيستان وبلوچستان

پيشين

سيستان وبلوچستان

جالق

سيستان وبلوچستان

چاه بهار

سيستان وبلوچستان

خاش

سيستان وبلوچستان

دوست محمد

سيستان وبلوچستان

راسك

سيستان وبلوچستان

زابل

سيستان وبلوچستان

زابلي

سيستان وبلوچستان

زاهدان

سيستان وبلوچستان

زرآباد

سيستان وبلوچستان

زهك

سيستان وبلوچستان

سراوان

سيستان وبلوچستان

سرباز

سيستان وبلوچستان

سوران

سيستان وبلوچستان

سيركان

سيستان وبلوچستان

علي اكبر

سيستان وبلوچستان

فنوج

سيستان وبلوچستان

قصرقند

سيستان وبلوچستان

كنارك

سيستان وبلوچستان

گشت

سيستان وبلوچستان

گلمورتي

سيستان وبلوچستان

محمدان

سيستان وبلوچستان

محمدآباد

سيستان وبلوچستان

محمدي

سيستان وبلوچستان

ميرجاوه

سيستان وبلوچستان

نصرت آباد

سيستان وبلوچستان

نگور

سيستان وبلوچستان

نوك آباد

سيستان وبلوچستان

نيك شهر

سيستان وبلوچستان

هيدوج

فارس

اردكان

فارس

ارسنجان

فارس

استهبان

فارس

اسير

فارس

اشكنان

فارس

افزر

فارس

اقليد

فارس

امام شهر

فارس

اوز

فارس

اهل

فارس

ايج

فارس

ايزدخواست

فارس

آباده

فارس

آباده طشك

فارس

باب انار

فارس

بالاده

فارس

بنارويه

فارس

بوانات

فارس

بهمن

فارس

بيرم

فارس

بيضا

فارس

جنت شهر

فارس

جويم

فارس

جهرم

فارس

حاجي آباد

فارس

حسامي

فارس

حسن آباد

فارس

خانه زنيان

فارس

خاوران

فارس

خرامه

فارس

خشت

فارس

خنج

فارس

خور

فارس

خومه زار

فارس

داراب

فارس

داريان

فارس

دبيران

فارس

دژكرد

فارس

دوبرجي

فارس

دوزه

فارس

دهرم

فارس

رامجرد

فارس

رونيز

فارس

زاهدشهر

فارس

زرقان

فارس

سده

فارس

سروستان

فارس

سعادت شهر

فارس

سورمق

فارس

سيدان

فارس

ششده

فارس

شهر جديد صدرا

فارس

شهرپير

فارس

شيراز

فارس

صغاد

فارس

صفاشهر

فارس

علامرودشت

فارس

عمادده

فارس

فدامي

فارس

فراشبند

فارس

فسا

فارس

فيروزآباد

فارس

قادرآباد

فارس

قائميه

فارس

قطب آباد

فارس

قطرويه

فارس

قير

فارس

كارزين

فارس

كازرون

فارس

كامفيروز

فارس

كره اي

فارس

كنارتخته

فارس

كوار

فارس

كوهنجان

فارس

گراش

فارس

گله دار

فارس

لار

فارس

لامرد

فارس

لپوئي

فارس

لطيفي

فارس

مبارك آباد

فارس

مرودشت

فارس

مشكان

فارس

مصيري

فارس

مهر

فارس

ميمند

فارس

نوبندگان

فارس

نوجين

فارس

نودان

فارس

نورآباد

فارس

ني ريز

فارس

وراوي

فارس

هماشهر

قزوين

ارداق

قزوين

اسفرورين

قزوين

اقباليه

قزوين

الوند

قزوين

آبگرم

قزوين

آبيك

قزوين

آوج

قزوين

بوئين زهرا

قزوين

بيدستان

قزوين

تاكستان

قزوين

خاكعلي

قزوين

خرمدشت

قزوين

دانسفهان

قزوين

رازميان

قزوين

سگزآباد

قزوين

سيردان

قزوين

شال

قزوين

شريفيه

قزوين

ضياءآباد

قزوين

قزوين

قزوين

كوهين

قزوين

محمديه

قزوين

محمودآبادنمونه

قزوين

معلم كلايه

قزوين

نرجه

قم

جعفريه

قم

دستجرد

قم

سلفچگان

قم

قم

قم

قنوات

قم

كهك

كردستان

آرمرده

كردستان

بابارشاني

كردستان

بانه

كردستان

بلبان آباد

كردستان

بوئين سفلي

كردستان

بيجار

كردستان

چناره

كردستان

دزج

كردستان

دلبران

كردستان

دهگلان

كردستان

ديواندره

كردستان

زرينه

كردستان

سروآباد

كردستان

سريش آباد

كردستان

سقز

كردستان

سنندج

كردستان

شويشه

كردستان

صاحب

كردستان

قروه

كردستان

كامياران

كردستان

كاني دينار

كردستان

كاني سور

كردستان

مريوان

كردستان

موچش

كردستان

ياسوكند

كرمان

اختيارآباد

كرمان

ارزوئيه

كرمان

امين شهر

كرمان

انار

كرمان

اندوهجرد

كرمان

باغين

كرمان

بافت

كرمان

بردسير

كرمان

بروات

كرمان

بزنجان

كرمان

بم

كرمان

بهرمان

كرمان

پاريز

كرمان

جبالبارز

كرمان

جوپار

كرمان

جوزم

كرمان

جيرفت

كرمان

چترود

كرمان

خاتون آباد

كرمان

خانوك

كرمان

خورسند

كرمان

درب بهشت

كرمان

دوساري

كرمان

دهج

كرمان

رابر

كرمان

راور

كرمان

راين

كرمان

رفسنجان

كرمان

رودبار

كرمان

ريحان شهر

كرمان

زرند

كرمان

زنگي آباد

كرمان

زيدآباد

كرمان

سرچشمه

كرمان

سيرجان

كرمان

شهداد

كرمان

شهربابك

كرمان

صفائيه

كرمان

عنبرآباد

كرمان

فارياب

كرمان

فهرج

كرمان

قلعه گنج

كرمان

كاظم آباد

كرمان

كرمان

كرمان

كشكوئيه

كرمان

كوهبنان

كرمان

كهنوج

كرمان

كيانشهر

كرمان

گلباف

كرمان

گلزار

كرمان

لاله زار

كرمان

ماهان

كرمان

محمدآباد

كرمان

محي آباد

كرمان

مردهك

كرمان

منوجان

كرمان

نجف شهر

كرمان

نرماشير

كرمان

نظام شهر

كرمان

نگار

كرمان

نودژ

كرمان

هجدك

كرمان

هماشهر

كرمان

يزدان شهر

كرمانشاه

ازگله

كرمانشاه

اسلام آبادغرب

كرمانشاه

باينگان

كرمانشاه

بيستون

كرمانشاه

پاوه

كرمانشاه

تازه آباد

كرمانشاه

جوانرود

كرمانشاه

حميل

كرمانشاه

رباط

كرمانشاه

روانسر

كرمانشاه

سرپل ذهاب

كرمانشاه

سرمست

كرمانشاه

سطر

كرمانشاه

سنقر

كرمانشاه

سومار

كرمانشاه

شاهو

كرمانشاه

صحنه

كرمانشاه

قصرشيرين

كرمانشاه

كرمانشاه

كرمانشاه

كرندغرب

كرمانشاه

كنگاور

كرمانشاه

كوزران

كرمانشاه

گهواره

كرمانشاه

گيلانغرب

كرمانشاه

ميان راهان

كرمانشاه

نودشه

كرمانشاه

نوسود

كرمانشاه

هرسين

كرمانشاه

هلشي

كهگيلويه وبويراحمد

باشت

كهگيلويه وبويراحمد

پاتاوه

كهگيلويه وبويراحمد

چرام

كهگيلويه وبويراحمد

چيتاب

كهگيلويه وبويراحمد

دوگنبدان

كهگيلويه وبويراحمد

دهدشت

كهگيلويه وبويراحمد

ديشموك

كهگيلويه وبويراحمد

سوق

كهگيلويه وبويراحمد

سي سخت

كهگيلويه وبويراحمد

قلعه رئيسي

كهگيلويه وبويراحمد

گراب سفلي

كهگيلويه وبويراحمد

لنده

كهگيلويه وبويراحمد

ليكك

كهگيلويه وبويراحمد

مادوان

كهگيلويه وبويراحمد

مارگون

كهگيلويه وبويراحمد

ياسوج

گلستان

انبارآلوم

گلستان

اينچه برون

گلستان

آزادشهر

گلستان

آق قلا

گلستان

بندرگز

گلستان

تركمن

گلستان

جلين

گلستان

خان ببين

گلستان

دلند

گلستان

راميان

گلستان

سرخنكلاته

گلستان

سيمين شهر

گلستان

علي آباد

گلستان

فاضل آباد

گلستان

كردكوي

گلستان

كلاله

گلستان

گاليكش

گلستان

گرگان

گلستان

گميش تپه

گلستان

گنبد كاووس

گلستان

مراوه تپه

گلستان

مينودشت

گلستان

نگين شهر

گلستان

نوده خاندوز

گلستان

نوكنده

گيلان

احمدسرگوراب

گيلان

اسالم

گيلان

اطاقور

گيلان

املش

گيلان

آستارا

گيلان

آستانه اشرفيه

گيلان

بازارجمعه

گيلان

بره سر

گيلان

بندرانزلي

گيلان

پره سر

گيلان

توتكابن

گيلان

جيرنده

گيلان

چابكسر

گيلان

چاف وچمخاله

گيلان

چوبر

گيلان

حويق

گيلان

خشكبيجار

گيلان

خمام

گيلان

ديلمان

گيلان

رانكوه

گيلان

رحيم آباد

گيلان

رستم آباد

گيلان

رشت

گيلان

رضوانشهر

گيلان

رودبار

گيلان

رودبنه

گيلان

رودسر

گيلان

سنگر

گيلان

سياهكل

گيلان

شفت

گيلان

شلمان

گيلان

صومعه سرا

گيلان

فومن

گيلان

كلاچاي

گيلان

كوچصفهان

گيلان

كومله

گيلان

كياشهر

گيلان

گوراب زرميخ

گيلان

لاهيجان

گيلان

لشت نشاء

گيلان

لنگرود

گيلان

لوشان

گيلان

لولمان

گيلان

لوندويل

گيلان

ليسار

گيلان

ماسال

گيلان

ماسوله

گيلان

مرجقل

گيلان

منجيل

گيلان

واجارگاه

گيلان

هشتپر

لرستان

ازنا

لرستان

اشترينان

لرستان

الشتر

لرستان

اليگودرز

لرستان

بروجرد

لرستان

پلدختر

لرستان

چالانچولان

لرستان

چغلوندي

لرستان

چقابل

لرستان

خرم آباد

لرستان

درب گنبد

لرستان

دورود

لرستان

زاغه

لرستان

سپيددشت

لرستان

سراب دوره

لرستان

شول آباد

لرستان

فيروزآباد

لرستان

كوناني

لرستان

كوهدشت

لرستان

گراب

لرستان

معمولان

لرستان

مؤمن آباد

لرستان

نورآباد

لرستان

ويسيان

لرستان

هفت چشمه

مازندران

اميركلا

مازندران

ايزدشهر

مازندران

آلاشت

مازندران

آمل

مازندران

بابل

مازندران

بابلسر

مازندران

بلده

مازندران

بهشهر

مازندران

بهنمير

مازندران

پل سفيد

مازندران

پول

مازندران

تنكابن

مازندران

جويبار

مازندران

چالوس

مازندران

چمستان

مازندران

خرم آباد

مازندران

خليل شهر

مازندران

خوش رودپي

مازندران

دابودشت

مازندران

رامسر

مازندران

رستمكلا

مازندران

رويان

مازندران

رينه

مازندران

زرگر محله

مازندران

زيرآب

مازندران

ساري

مازندران

سرخرود

مازندران

سلمان شهر

مازندران

سورك

مازندران

شيرگاه

مازندران

شيرود

مازندران

عباس آباد

مازندران

فريدونكنار

مازندران

فريم

مازندران

قائم شهر

مازندران

كتالم وسادات شهر

مازندران

كلارآباد

مازندران

كلاردشت

مازندران

كله بست

مازندران

كوهي خيل

مازندران

كياسر

مازندران

كياكلا

مازندران

گتاب

مازندران

گزنك

مازندران

گلوگاه

مازندران

محمودآباد

مازندران

مرزن آباد

مازندران

مرزيكلا

مازندران

نشتارود

مازندران

نكا

مازندران

نور

مازندران

نوشهر

مركزي

اراك

مركزي

آستانه

مركزي

آشتيان

مركزي

پرندك

مركزي

تفرش

مركزي

توره

مركزي

جاورسيان

مركزي

خشكرود

مركزي

خمين

مركزي

خنداب

مركزي

داودآباد

مركزي

دليجان

مركزي

رازقان

مركزي

زاويه

مركزي

ساروق

مركزي

ساوه

مركزي

سنجان

مركزي

شازند

مركزي

شهرجديدمهاجران

مركزي

غرق آباد

مركزي

فرمهين

مركزي

قورچي باشي

مركزي

كرهرود

مركزي

كميجان

مركزي

مأمونيه

مركزي

محلات

مركزي

ميلاجرد

مركزي

نراق

مركزي

نوبران

مركزي

نيمور

مركزي

هندودر

هرمزگان

ابوموسي

هرمزگان

بستك

هرمزگان

بندرجاسك

هرمزگان

بندرچارك

هرمزگان

بندرعباس

هرمزگان

بندرلنگه

هرمزگان

بيكاه

هرمزگان

پارسيان

هرمزگان

تخت

هرمزگان

جناح

هرمزگان

حاجي آباد

هرمزگان

خمير

هرمزگان

درگهان

هرمزگان

دهبارز

هرمزگان

رويدر

هرمزگان

زيارتعلي

هرمزگان

سردشت بشاگرد

هرمزگان

سرگز

هرمزگان

سندرك

هرمزگان

سوزا

هرمزگان

سيريك

هرمزگان

فارغان

هرمزگان

فين

هرمزگان

قشم

هرمزگان

قلعه قاضي

هرمزگان

كنگ

هرمزگان

كوشكنار

هرمزگان

كيش

هرمزگان

گوهران

هرمزگان

ميناب

هرمزگان

هرمز

هرمزگان

هشتبندي

همدان

ازندريان

همدان

اسدآباد

همدان

برزول

همدان

بهار

همدان

تويسركان

همدان

جورقان

همدان

جوكار

همدان

دمق

همدان

رزن

همدان

زنگنه

همدان

سامن

همدان

سركان

همدان

شيرين سو

همدان

صالح آباد

همدان

فامنين

همدان

فرسفج

همدان

فيروزان

همدان

قروه در جزين

همدان

قهاوند

همدان

كبودرآهنگ

همدان

گل تپه

همدان

گيان

همدان

لالجين

همدان

مريانج

همدان

ملاير

همدان

نهاوند

همدان

همدان

يزد

ابركوه

يزد

احمدآباد

يزد

اردكان

يزد

اشكذر

يزد

بافق

يزد

بفروئيه

يزد

بهاباد

يزد

تفت

يزد

حميديا

يزد

خضرآباد

يزد

ديهوك

يزد

زارچ

يزد

شاهديه

يزد

طبس

يزد

عشق آباد

يزد

عقدا

يزد

مروست

يزد

مهردشت

يزد

مهريز

يزد

ميبد

يزد

ندوشن

يزد

نير

يزد

هرات

يزد

يزد

StateCitylatitude(φ)longitude(λ)φ(d) λ(d)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ادامه مطلب...

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر | بروز رسانی چهارشنبه, 03 مرداد 1403 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند فروشگاه ما با 12 سال تجربه بهترین و ارزانترین راهکار را به شما معرفی می کند.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۱

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار ما به طور روزانه از طریق باربری و سواری های حمل بار انجام می شود .


آدرس شما کجاست؟

فروشگاه ما واقع در بانه کردستان می باشد و در شهرهای دیگر به صورت نمایندگی فروش نداریم.


چطور به شما اعتماد کنیم؟

به اطلاع می رساند ما برای جلب اعتماد مشتری ابتدا بار را ارسال و پس از تحویل وجه بار دریافت می شود.


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " کولر گازی بوش ۲۰۲۲ - Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر " .

 

 

 


( Colersara.ir | کولر سرا دات آی آر ) قيمت کولر گازي بانه,كولر گازي بانه,قيمت کولر گازي اجنرال 2022,قيمت کولر گازيSCOPSANG.IR